3178  |      

مقاله ها

کدام هتل را برای تور باکو انتخاب کنید؟

 

هتل مناسب برای تور باکو

بعد از رویدادهای استانبول، جدیدترین میزبان گردشگران ایرانی باکو شده است. این در حالی است که اخبار لغو روادید کشور همسایه آذربایجان و ایجاد تسهیلات بیشتر در پایانه های مرزی این کشور مزید این استقبال نیز شده است. برای این منظور تور باکو خواهان زیادی در بین مسافران تابستانی ایرانی را داراست.

شهر بندری باکو، پایتخت زیبای کشور جمهوری آذربایجان، پرجمعیت ‌ترین شهر قفقازی و بزرگ‌ ترین شهر آذربایجان است که بعد از انتخاب تور باکو از میان گزینه های متعدد گردشگری، انتخاب هتل مناسب گام بعدی است.

مهم ترین معیار انتخاب هتل در این شهر (و کلا در همه مسافرت ها) نزدیکی هتل به مرکز شهر است. از این رو اگر هتل ارزانی نیز پیشنهاد شد متوجه این موضوع باشید که پول خود را باید صرف تاکسی و رسیدن به مرکز شهر و مراکز گردشگری باکو بکنید.

یکی از بهترین هتل های این شهر هتل ماریوت آبشرون 5 ستاره تاپ هست که در مرکز شهر و در میدان آزادی (پارک بلوار) قرار دارد و انتخاب فوق العاده ای برای اشخاصی است که  نزدیکی به مرکز شهر بودن را اولویت خود قرار داده اند. به جز هتل ماریوت هتل های فرمونت 5 ستاره تاپ ، کمپینسکی 5 ستاره  و اینتوریست از بهترین هتل های باکو هستند که بسته به بودجه مورد نظر خانواده می توان برای اقامت چند روزه در تور باکو انتخاب کرد.

هتل های قفقاز پوینت و قفقاز اسپورت هم از جمله هتل های باکو با موقعیت خوب و امکانات خیلی مناسب به حساب می آیند که سطح قیمت پائین تری نسبت به هتل های نامبرده دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از هتل های نامبرده می توانید بر روی لینک های آنها کلیک کنید و با هتل ها بیشتر آشنا شوید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص تور هوایی باکو از تبریز ، تور زمینی باکو از تبریز ، تور نوروزی باکو ، اخذ ویزا و همچنین رزرو هتل های باکو از تبریز با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .

 

برای آشنایی بیشتر با  هتل های باکو ( هتل قفقاز پوینت ، هتل شهر قفقاز ، هتل ماریوت آبشرون ، هتل کمپینسکی ، هتل فرمونت و هتل قفقاز اسپورت باکو ) روی هر کدام کلیک کنید.

 به کانال تلگرامی ما بپیوندید . azargashtmaleki@

عضویت در خبرنامه

سامانه پرداخت آنلاین

لطفا مبلغ را در کادر زیر وارد نمایید.

مبلغ:
بابت:

نماد اعتماد و نشان ملی

logo-samandehi

جوملا فارسی